Про проект

Даний сервіс надає можливість авторам Вікіпедії оцінити свій внесок в популяризацію проекту, а саме: дізнатися скільки приблизно сторінок переглянули у Вікіпедії протягом одного місяця завдяки їхньому внеску.

Кожен дописувач може дізнатися дві оцінки:

  1. Глобальна оцінка, де враховується весь внесок автора з часу реєстрації
  2. Локальна оцінка, для обчислення якої використовується внесок тільки за останній місяць

Також на сайті можна переглянути "Стіну слави", на якій відображаються користувачі, глобальна оцінка яких перевищує 100 000 переглядів.

А щоб новенькі дописувачі не сумували — створено рейтинг "місяць за місяць", який базується на локальних оцінках. Таким чином нівелюється те, скільки часу ви вже на Вікіпедії (кілька років чи два місяці), ви маєте ту ж стартову позицію що й досвідчені вікіпедисти. Головне — якісно, змістовно і цікаво наповнювати найпопулярнішу та найбільшу енциклопедію світу.

Стосовно питань і пропозицій пишіть на: ukrface.org@gmail.com

Алгоритм підрахунку

1. Припустимо це всі ваші правки в основному просторі:

2. Групуємо їх по назві та сумуємо об'єм доданих символів. Від результату беремо абсолютне значення:

3. Зведемо все в таблицю (1 колонка - назва, 2 - результат пункту "2", 3 - розмір статті станом на початок поточного місяця, 4 - кількість переглядів за попередній місяць). Дані для "3" і "4" колонок беремо з https://tools.wmflabs.org/dow/:

4. Далі цифри в лапках — це номери колонок. Для кожної статті рахуємо частку вашого внеску "2"/"3", якщо "2" > "3" то частка дорівнює 1. Тепер частку множимо на "4" таким чином дізнаємося скільки ваших переглядів у даній статті. Підсумовані результати по кожному рядку це і буде оцінка в рейтингу.