Про проект

Даний сервіс надає можливість авторам Вікіпедії оцінити свій внесок в популяризацію проекту, а саме: дізнатися скільки приблизно сторінок переглянули у Вікіпедії протягом одного місяця завдяки їхньому внеску.

Кожен дописувач може дізнатися дві оцінки:

  1. Глобальна оцінка, де враховується весь внесок автора з часу реєстрації
  2. Локальна оцінка, для обчислення якої використовується внесок тільки за останній місяць

Також на сайті можна переглянути "Стіну слави", на якій виведено ТОП-100 користувачів за глобальною оцінкою.

А щоб новенькі дописувачі не сумували — створено рейтинг "місяць за місяць", який базується на локальних оцінках. Таким чином нівелюється те, скільки часу ви вже на Вікіпедії (кілька років чи два місяці), ви маєте ту ж стартову позицію що й досвідчені вікіпедисти. Головне — якісно, змістовно і цікаво наповнювати найпопулярнішу та найбільшу енциклопедію світу.

Стосовно питань і пропозицій пишіть на: a.ilkiv.ye@gmail.com

Алгоритм підрахунку

1. Припустимо це всі ваші правки в основному просторі:

2. Відкидаємо всі редагування з мітками "Скасовано", "Відкіт", "Ручний відкіт", "Скасування" (джерело даних https://dow.toolforge.org/?view=skip_revisions).
3. Групуємо їх по назві та сумуємо об'єм доданих символів. Від результату беремо абсолютне значення:

4. Зведемо все в таблицю (1 колонка - назва, 2 - результат пункту "2", 3 - розмір статті станом на початок поточного місяця, 4 - кількість переглядів за попередній місяць). Дані для "3" і "4" колонок беремо з https://dow.toolforge.org/?view=page_list:

5. Далі цифри в лапках — це номери колонок. Для кожної статті рахуємо частку вашого внеску "2"/"3", якщо "2" > "3" то частка дорівнює 1. Тепер частку множимо на "4" таким чином дізнаємося скільки ваших переглядів у даній статті. Підсумовані результати по кожному рядку це і буде оцінка в рейтингу.